18 grudnia 2020 Autor Wydawnictwo Ferment 0

Rodzina Treflików

Rodzina Trelików to niezwykła historia wspaniałej rodziny oprowadzającej po swoim ciekawym świecie. Pełna przygód animacja zyskała ogromną popularność wśród dzieci. Oglądana i lubiona bajka stała się również naszą inspiracją przy tworzeniu publikacji dziecięcych. Bohaterowie zachęcają do wspólnej zabawy oraz nauki z książkami:

Kolorowanka Premium dla dzieci. Baw się i ucz się!

Wesołe Trefliki wprowadzają dziecko w radosny nastrój od pierwszej strony publikacji. Kolorowanka Premium zabiera dziecko w niezwykłą podróż po krainie Trelików. Na 24 stronach publikacji dziecko jednocześnie bawi się i uczy. W kolorowance użyto ćwiczeń koncentracji, ponieważ pogłębiają zdolność logicznego myślenia. Propozycje ćwiczeń zostały skonstruowane z myślą o najmłodszych odbiorcach oraz dostosowane do ich wieku. Dołączone do kolorowanki naklejki oraz wypychanka stanowią świetny dodatek do wspólnej zabawy z całą rodziną. W numerze również konkurs dla najmłodszy – szczegóły na ostatniej stronie okładki.

Kolorowanka edukacyjna dla dzieci. Nauka i Zabawa. 

Kolorowanka edukacyjna to zbiór obrazków oraz łamigłówek. Wielobarwna publikacja zabiera dziecko do wesołej zabawy po świecie Rodziny Trelików. Bohaterzy sprawiają, że spędzany czas będzie przyjemnością. Również uczą dzieci koncentracji, rozwijają wyobraźnie oraz zdolności plastyczne. Ponieważ świat dzieci to również naklejki, wielobarwne gry z rodziną nie brakuje ich również w publikacji.

Kolorowanka dla dzieci. Rodzina Treflików.

Kolorowanka to kompozycja rysunków wesołych postaci z bajki Rodzina Treflików do pokolorowania. Publikacja składa się z 32 stron opatrzonych kolorowymi naklejkami dzięki czemu zabawa sprawia dzieciom wiele radości. Bohaterowie ulubionej bajki zachęcają dziecko do wspólnej zabawy oraz rozwijania zdolności plastycznych. Do numeru dołączone zostały puzzle do samodzielnego wycięcia i ułożenia.

Wesołej Zabawy!