18 grudnia 2020 Autor Wydawnictwo Ferment 0

Kolorowanki Premium

Kolorowanki premium to publikacje w formacie A4, na które składają się zbiory obrazów oraz łamigłówek dla najmłodszych. Są one przygotowywane ze szczególną starannością, oraz doborem ćwiczeń do wieku dziecka. Z pewnością każde dziecko znajdzie w każdej książeczce coś da siebie jak również elementy skłaniające całą rodzinę do zabawy. Jakie to są kolorowanki Premium? Poniżej krótkie zestawienie.

  1. Miś Fermiś

Ponieważ Miś jest ulubioną zabawką każdego dziecka, publikacja ma pozytywne skojarzenie a najmłodsi chętne po nią sięgają. Wesoły Fermiś wprowadza dziecko do swojego świata i wykorzystując zabawę uczy dziecko kreatywności oraz wprowadza w dziecinny radosny świat. Wykorzystane w kolorowance ćwiczenia koncentracji, gdyż stanowią one nieodzowny element nauki.

2. Świat Mody. Przyjaciółki. 

Z pewnością każdy zgodzi się, że przyjaźń jest bardzo ważna w życiu każdego człowieka? Motyw ten został został wykorzystany w publikacji. Uśmiechnięte dziewczyny wprowadzają  w świat mody i zachęcają do wspólnej zabawy – łącz w pary, koloruj, rozwiązuj zagadki!

3. Wesołe Zwierzaki.

Ze względu na fakt, że większość dzieci uwielbia zwierzęta nie mogło ich zabraknąć!. Kolorowe pupile milusińskich jednocześnie bawią i uczą. Wykorzystując naklejki dziecko koloruje, rozwiązuje ćwiczenia oraz rozwija kreatywność i wyobraźnię. Publikacja stanowi świetny element poznawania otaczającego świata.

4. Wyspa Kucyków.

Ponieważ dziewczęce marzenia to baśniowy świat – kucyki chętnie do niego wprowadzą. Oprowadzając po swojej wesołej krainie dostarczają wielobarwnej oraz ciekawej rozrywki dla każdego malucha. Fakt, iż publikacja opatrzona jest naklejkami oraz wypychaną do wspólnej zabawy z rodziną sprawia, że dzieci częściej sięgają po kolorowankę.

Jaka jest wasza ulubiona kolorowanka premium? Zachęcamy do dzielenia się opiniami w komentarzach.