18 grudnia 2020 Autor Wydawnictwo Ferment 0

Oferta okazjonalna

Grudzień to szczególny czas dla ludzi zarówno dorosłych jak i małych. Miesiąc oczekiwania na przybycie Mikołaja, wspólne spędzanie czasu z rodzina. Jest to idealna okazja, aby wprowadzić dziecko w czas Bożego Narodzenia. Wychodzimy wam na przeciw i wydaliśmy specjalną ofertę łącząc elementy zabawy z nauka. Poznajcie naszą ofertę okazjonalną:

1.Zimowe Królewny

Kolorowanka Zimowe Królewny to publikacja skierowana dla dziewczynek. Wprowadza dziecko w bajkowy, zimowy świat. Wesołe księżniczki uśmiechają się do dzieci, zachęcają do wspólnej zabawy.

2. Zabawy z Mikołajem

Ponieważ Mikołaj jest nieodzownym elementem kojarzącym się ze Świętami Bożego Narodzenia nie mogło go zabraknąć. Kolorowanka Zabawy z Mikołajem to publikacja stworzona ze szczególną starannością. Każde ćwiczenie dostosowane jest do wieku dziecka. Dołączone naklejki uprzyjemnią zabawę, gdyż są jej niezbędnym elementem z Publikacją!

3. Wokół Świąt

Kolorowanka edukacyjna jest świetnym pomysłem na spędzenie długich zimowych wieczorów. Wokół Świąt wprowadza dziecko w magiczny czas, ponieważ zastosowane w kolorowance elementy skupiają się na jej tematyce. Malowanka to zbiór obrazków oraz łamigłówek łączących zabawę z nauką. Ciekawe i kolorowe postaci zachęcają dziecko do wspólnego spędzenia czasu.

4. Świąteczne zgadywanki

Każde dziecko, które poznaje świat nie oprze się tej publikacji, ponieważ zawiera wielobarwne oraz ciekawe ćwiczenia. Dzięki użyciu wesołych postaci książeczka dostarcza milusińskim wiele radości. Książeczka edukacyjna zawiera ćwiczenia koncentracji, gdyż stanowią one niezbędny element w procesie uczenia się. Dołączone naklejki z pewnością uatrakcyjnią zabawę!

 

Koniecznie dajcie znać w komentarzach jak podoba się wam nasza oferta Świąteczna! 🙂  Dla naszych czytelników, klientów a w szczególności wszystkich dzieci życzymy Wesołych Świąt, mnóstwa prezentów pod choinką oraz odpoczynku przy wigilijnym stole z rodziną.