Kwiatuszek

Polecamy:

Współpraca

Współpraca - handlowa

Zapraszamy Państwa do współpracy w zakresie dystrybucji naszych wydawnictw. Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Wydawnictwo FERMENT ul. Zagnańska 61 25-528 Kielce tel. 41 367 86 01 e-mail: ferment@ferment.pl

Współpraca - ilustratorzy

Nawiążemy współpracę z grafikami oraz ilustratorami książek dla dzieci. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego portfolio wraz z CV na adres e-mail: ferment@ferment.pl w temacie wiadomości wpisując „Ilustrator” lub pocztą na adres: Wydawnictwo FERMENT, ul. Zagnańska 61, 25-528 Kielce, z dopiskiem „Ilustrator” na kopercie. Zgłoszenia przyjmujemy cały czas! Wśród ilustracji powinny znaleźć się sylwetki ludzi w różnych zawodach, postacie bajkowe, natura, obrazy z życia codziennego, itp. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Współpraca - autorzy

Zapraszamy do współpracy Autorów tworzących wiersze, bajki i opowiadania dla dzieci. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie próbek utworów na adres e-mail: ferment@ferment.pl w temacie wiadomości wpisując „AUTOR” lub pocztą na adres: Wydawnictwo FERMENT, ul. Zagnańska 61, 25-528 Kielce, z dopiskiem „AUTOR” na kopercie. Zgłoszenia przyjmujemy cały czas!

Facebook